Obszary pracy

W Krka chcemy słuchać ekspertów z różnych dziedzin. Poszukujemy przede wszystkim specjalistów: farmaceutów, chemików, lekarzy, weterynarzy, inżynierów mechaników, elektryków, informatyków, ekonomistów. Nasza praca jest wszechstronna – zobacz, co powiedzą sami pracownicy Krka.

MARKETING

MARKETING


Dział marketingu oraz nasza rozległa sieć marketingu i sprzedaży w Słowenii i za granicą przygotowują i wdrażają działania marketingowe, które przyczyniają się do powstania licznych marek Krka.

WIĘCEJ
SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ


Sprzedaż jest jednym z kluczowych obszarów działalności Grupy Krka. Przedstawiciele medyczni w dziale marketingu napędzają popyt na produkty Krka na różnych rynkach, natomiast osoby pracujące w dziale sprzedaży dbają o realizację celów sprzedażowych.

WIĘCEJ
PRODUKCJA LEKÓW

PRODUKCJA LEKÓW


Zadaniem farmaceutów, chemików, inżynierów jest zapewnienie powtarzalnej produkcji na skalę przemysłową leków wysokiej jakości, bezpiecznych i skutecznych wraz z całą niezbędną dokumentacją technologiczną.

WIĘCEJ
ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ


Wdrażamy, utrzymujemy i monitorujemy system zarządzania jakością i jego zgodność z przepisami obowiązującymi w zakresie produktów leczniczych w państwach członkowskich UE i wszystkich innych krajach, w których Krka sprzedaje swoje produkty.

WIĘCEJ
DZIAŁ REJESTRACJI LEKÓW

DZIAŁ REJESTRACJI LEKÓW


W dziale rejestracji leków podejmowane są wszelkie działania prowadzące do uzyskania pozwoleń na dopuszczenie do obrotu nowych produktów (produktów leczniczych stosowanych u ludzi, weterynaryjnych, produktów biobójczych, wyrobów medycznych, suplementów diety) oraz zapewnienia zgodności dokumentacji z przepisami w ciągu całego cyklu życia tych produktów.

WIĘCEJ
DZIAŁ BADAŃ KLINICZNYCH

DZIAŁ BADAŃ KLINICZNYCH


Krka jest jedną z niewielu generycznych firm farmaceutycznych, które oprócz prowadzenia badań w celu uzyskania pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, prowadzą badania porejestracyjne. Prowadzenie badań klinicznych przez firmę Krka wyróżnia ją na tle innych firm, a także jest to wyróżnienie produktów Krka tle innych produktów.

WIĘCEJ
POZOSTAŁE DZIAŁY

POZOSTAŁE DZIAŁY


Każdy z działów ma inne zadania i pracuje na zróżnicowanych obszarach działalności firmy, jednak cel jest wspólny: dbałość o płynność biznesu i zarządzanie procesami, także tymi niezwiązanymi bezpośrednio z produkcją. Są to zarówno działy techniczne, jak i te administracyjno-biurowe.

WIĘCEJ

Historie pracowników Krka

Slide image

KATARZYNA FILIPEK, PRODUKCJA LEKÓW

Moją karierę w KRKA-POLSKA rozpoczęłam w 2020 roku na stanowisku kierownika zmiany w dziale produkcji leków. W trudnym i niepewnym czasie pandemii Covid-19 chciałam pracować w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, w której panuje przyjazna atmosfera.
Slide image

BARTOSZ PRZYGODA, DZIAŁ SŁUŻB TECHNICZNYCH

Moja kariera w KRKA-POLSKA rozpoczęła się wkrótce po uzyskaniu dyplomu inżyniera na Politechnice Warszawskiej. Moja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w siedzibie Krka i pomyślałem, że po prostu muszę tam pracować. Kilka dni później odebrałem telefon i byłem zachwycony otrzymując propozycję pracy.
Slide image

ERIKA NADLUČNIK, SPRZEDAŻ

Swoją karierę w Krka rozpoczęłam ponad dziesięć lat temu, kiedy przejęłam polskie biuro sprzedaży. Po mojej pierwszej pracy w start-upie, w Krka poczułam się jak w zupełnie innym świecie.
Slide image

JASNA MEŠKO OBRETAN, MARKETING, SŁOWENIA

Moja przygoda z Krka rozpoczęła się podczas studiów na uniwersytecie, kiedy to zostałam stypendystką Krka. Tuż przed uzyskaniem dyplomu dział personalny Krka rozmawiał ze mną o pracy na stanowisku Brand Managera. „To jest właśnie to!” – powiedziałam sobie.
Slide image

URŠKA PATE, ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Do moich obowiązków należy monitorowanie i uzyskiwanie informacji zwrotnych na temat jakości naszych produktów od klientów, pracowników ochrony zdrowia i organów regulacyjnych.

Przeglądaj dalej

Multiparty banner 1

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W KRKA?

Stoimy ramię w ramię, aby wspierać środowisko zbudowane na wzajemnym zaufaniu, szacunku, współpracy i nieustannej edukacji.

WIĘCEJ

DOŁĄCZ DO NAS

Aktualne oferty pracy

WIĘCEJ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Możemy uważać się za odnoszących sukcesy tylko wtedy, gdy nasza działalność ma pozytywny wpływ na środowisko i społeczność.

WIĘCEJ