Jesteśmy międzynarodową grupą farmaceutyczną, która oprócz spółki macierzystej składa się ze spółek zależnych i przedstawicielstw w 45 krajach na całym świecie, w których zatrudnionych jest 45% wszystkich pracowników Krka.

Rynki międzynarodowe stanowią 94% naszej sprzedaży. Produkty Krka można znaleźć na półkach aptek w ponad 70 krajach – od Lizbony po Władywostok
i od Przylądka Północnego po Przylądek Dobrej Nadziei.

Rozbudowana sieć biznesowa
45+
oddziałów i przedstawicielstw
45%
pracowników zatrudnionych poza Słowenią
94%
sprzedaży realizowanej na rynkach międzynarodowych

NIEZAWODNE DOSTAWY PRODUKTÓW

Zaufanie do produktów farmaceutycznych Krka ma swój początek w naszych laboratoriach i zakładach produkcyjnych. Produkcja w Słowenii, Polsce, Chorwacji, Niemczech i Rosji, a także we współpracującej z nami fabryce w Chinach, odbywa się zgodnie z surowymi normami europejskimi.

Kontrolowanie wszystkich etapów cyklu życia produktu pozwala nam sprawniej i efektywniej dostosowywać się do indywidualnych wyzwań rynkowych. Cyfryzacja i wysoce zautomatyzowana, sterowana komputerowo koncepcja produkcji, gwarantuje stałą i wysoką jakość naszych leków. Ciągłe doskonalenie naszych procesów produkcyjnych i wydajna dystrybucja sprawiają, że nasze produkty dostarczane są na rynki szybko i niezawodnie, dzięki czemu są dostępne, w tym korzystne cenowo, na całym świecie.

MARKETINGOWA SIEĆ SPRZEDAŻY

Wyróżnia nas własne know-how, etyka pracy, kreatywność, innowacyjność i zaradność. Idziemy naprzód z jasną strategią i pełnym nadzorem nad naszymi procesami biznesowymi, od rozwoju i produkcji po marketing i sprzedaż. Współpracujemy z lekarzami, farmaceutami i innymi pracownikami ochrony zdrowia. Kilka tysięcy naszych przedstawicieli medycznych jest dla nich nieustannie do dyspozycji, dostarczając aktualnych informacji o naszych produktach. Dbamy o to, aby dzięki naszym produktom, profesjonaliści medyczni byli na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny i opcjami leczenia. Daje to solidne podstawy do podejmowania rzetelnych decyzji w poszukiwaniu najlepszych możliwych terapii, najkorzystniejszych dla ich pacjentów.

ON16SI-mednarodna-prisotnost-Krka-prodajnica-e1650614051659_c1640x920

ZAPEWNIAMY DOSTĘP DO LEKÓW PACJENTOM NA CAŁYM ŚWIECIE

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców leków generycznych na rynkach Europy Zachodniej, Wschodniej, Środkowej i Południowo-Wschodniej, a także rozszerzamy swoją działalność na rynkach zamorskich – głównie Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Afryki, Ameryki Środkowej i Chin.

W Słowenii jesteśmy wiodącym producentem wśród wszystkich firm generycznych. Spośród wszystkich leków sprzedawanych w Słowenii, co piąty został wyprodukowany przez firmę Krka.

Przeglądaj dalej

Multiparty banner 1

O NAS

Nieustannie umacniamy naszą pozycję jako jednej z wiodących firm produkujących leki generyczne na świecie.

Więcej

PRODUKTY

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne leczenie produktami wysokiej jakości.

Więcej

NAUKA I TECHNOLOGIA

Zaufanie do leków Krka zaczyna się w naszych laboratoriach rozwojowych i zakładach produkcyjnych.

Więcej