Produkujemy wysokiej jakości, innowacyjne, generyczne leki na receptę, produkty bez recepty i produkty weterynaryjne. Nasze portfolio uzupełniają usługi uzdrowiskowe i turystyczne Terme Krka.

Sztandarowymi produktami Krka są leki generyczne na receptę sprzedawane pod naszymi markami własnymi.

Sprzedaż leków na receptę stanowi ponad 80% całkowitej sprzedaży.

      Leki bez recepty,9.9
Produkty weterynaryjne,5.8
Leki na receptę,81.7
Usługi turystyczne i uzdrowiskowe,2.6
    

Sprzedaż leków na receptę stanowi ponad 80% całkowitej sprzedaży.

PRODUKTY LECZNICZE STOSOWANE W LECZENIU NAJCZĘSTSZYCH CHORÓB NASZYCH CZASÓW

Rozumiemy, że rozwój społeczeństwa znajduje odzwierciedlenie w zapotrzebowaniu na leki i opiekę zdrowotną dla wszystkich ludzi, dlatego naszymi podstawowymi produktami są leki na receptę stosowane w terapiach najczęstszych chorób naszych czasów. Główny nacisk położony jest na farmaceutyki stosowane w leczeniu chorób układu krążenia, chorób ośrodkowego układu nerwowego,
a także przewodu pokarmowego i chorób metabolicznych.

Nowatorskie, wyrafinowane podejścia i metody stosowane w różnych fazach rozwoju produktów umożliwiają nam opracowywanie leków w złożonych postaciach farmaceutycznych i czynią z nich pionierów. Dzięki naszym innowacyjnym procedurom, produkty Krka są niezwykle zaawansowane, spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakościowe, a przy tym dostępne są w korzystnych cenach.

Ponad 90% naszych produktów sprzedawanych jest na rynkach poza Słowenią.

      Słowenia,6.3
Europa Południowo-Wschodnia,13.9
Europa Wschodnia,33
Europa Środkowa,22.1
Europa Zachodnia,20.5
Rynki zamorskie,4.2
    

Ponad 90% naszych produktów sprzedawanych jest na rynkach poza Słowenią.

Jesteśmy wiodącym producentem leków w regionie Słowenii, będącym naszym rynkiem rodzimym.

W regionie Europy Środkowej naszym wiodącym kluczowym rynkiem jest Polska, a za nią plasują się rynki Czech, Węgier i Słowacji, a także Litwy, Łotwy i Estonii.

W regionie Europy Wschodniej naszym kluczowym rynkiem jest Rosja, zaś na kolejnej pozycji plasuje się Ukraina. Inne rynki w tym regionie to: Uzbekistan, Kazachstan, Białoruś, Mołdawia, Mongolia, Azerbejdżan, Gruzja, Armenia, Kirgistan, Tadżykistan i Turkmenistan.

W regionie Europy Południowo-Wschodniej największymi rynkami są Rumunia oraz Chorwacja. W skład tego regionu wchodzą także: Serbia, Bułgaria, Macedonia Północna, Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Albania, Czarnogóra oraz Grecja.

W regionie Europy Zachodniej przodują Niemcy. Kolejne miejsca zajmują: Skandynawia, Hiszpania, Włochy, Francja, Portugalia, Wielka Brytania, kraje Beneluksu, Irlandia i Austria.

Ponadto, produkty Krka dostępne są na Bliskim Wschodzie: w Iranie, Iraku, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Jemenie i Libanie. Na Dalekim Wschodzie nasze produkty można znaleźć w Chinach, Wietnamie, Malezji, Singapurze, Hong Kongu i na Filipinach. Nasze produkty są dostępne też w Afryce Południowej: w Ghanie, Libii i Sudanie. Jesteśmy również obecni w niektórych krajach Ameryki Środkowej.

Przeglądaj dalej

Multiparty banner 1

PRODUKTY

Zapewniamy bezpieczne i skuteczne leczenie produktami wysokiej jakości.

Więcej

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Nasze zorientowanie na rozwój owocuje wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami i osiągnięciami.

Więcej

NAUKA I TECHNOLOGIA

Zaufanie do leków Krka zaczyna się w naszych laboratoriach rozwojowych i zakładach produkcyjnych.

Więcej