Możesz złożyć swoją aplikację na naszej stronie Kariera. Wszystkie aktualne oferty pracy są publikowane na tej właśnie stronie.

Jeśli żadne wolne stanowiska pracy nie pasują do Twojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego, dodaj swój profil do naszej ogólnej bazy danych dla osób poszukujących pracy w pełnym wymiarze godzin lub studentów. Aby przesłać aplikację na opublikowane stanowisko, postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie internetowej.

Możesz utworzyć własny profil użytkownika na stronie internetowej, aby uzyskać lepszy przegląd stanu swoich aplikacji. Po zalogowaniu się do swojego profilu możesz zaktualizować swoje CV, dodać swoje zdjęcie (orientacja pionowa) i przejrzeć wszelkie wcześniejsze aplikacje.

Proces rekrutacji jest dla obu stron okazją do wzajemnego poznania się.

1. Przegląd podań o pracę

2. Dział HR przeprowadzi rozmowę z osobami poszukującymi pracy, które spełniają nasze kryteria

3. Wypełnianie testów osobowości i kwestionariuszy

4. Rozmowy z kandydatami

5. Wybór i rekrutacja wybranego kandydata oraz powiadomienie wysłane do kandydatów, którzy nie zostali wybrani

Możesz przesłać swoje CV podczas procesu aplikacyjnego. Powinno ono odzwierciedlać Twoje doświadczenie zawodowe, kompetencje, umiejętności i zainteresowania. Przeczytaj uważnie wymagania dotyczące otwartych stanowisk pracy i podkreśl te obszary swojej wiedzy, które najlepiej odpowiadają wymaganiom. List motywacyjny to doskonała okazja, aby poinformować nas, dlaczego jesteś zainteresowany stanowiskiem pracy i dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą do dołączenia do naszego zespołu.

Po przesłaniu wniosku otrzymasz potwierdzenie, że został on pomyślnie złożony. Jeśli widzimy w Tobie potencjał, skontaktuje się z Tobą nasz dział HR, który będzie kontynuował procedurę.

GOTOWY NA KREATYWNĄ KARIERĘ?

Pracownicy Krka własnymi słowami opisują swoją pracę i ścieżki kariery w Krka.

POZOSTAŁE DZIAŁY

SPRZEDAŻ

ProduKCJA LEKÓW

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Marketing

Przeglądaj dalej

Multiparty banner 1

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Krka?

Stoimy ramię w ramię, aby wspierać środowisko zbudowane na wzajemnym zaufaniu, szacunku, współpracy i nieustannej edukacji.

Więcej

Obecność międzynarodowa

Nasze produkty dostępne są na całym świecie.

Więcej

JAKOŚĆ

Stawiamy na jakość, ponieważ jest ona istotną częścią wszystkiego, co robimy.

Więcej