Kluczem do sukcesu jest inwestowanie we własnych ludzi. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najbardziej wyrafinowana technologia jest tylko technologią, gdy nie jest używana przez ludzi entuzjastycznych i kreatywnych. 

Pracownicy Krka tworzą dynamiczne i zorientowane na rozwój środowisko, w którym młodzi ludzie mogą zdobyć cenne doświadczenie i umiejętności. Doceniamy utalentowane osoby, budujemy wokół nich naszą przyszłość i pomagamy im rozwijać się w wiodących ekspertów.

Dla nas wiedza jest wartością
500 000+
godzin szkoleniowych rocznie
500+
pracowników pracuje w trakcie studiów wyższych
200+
ma doktorat

BUDOWANIE KULTURY MIĘDZYNARODOWEJ KORPORACJI

Mednarodna-prisotnost_c1800x1050

Należymy do czołowych producentów leków generycznych na świecie. W ciągu 70 lat staliśmy się grupą, która oprócz spółki matki w Słowenii obejmuje także kilka spółek zależnych i przedstawicielstw w ponad 45 krajach. Razem wspieramy kulturę wzajemnego zaufania, szacunku, współpracy i pracy zespołowej, nieustannej edukacji oraz odpowiedzialnej i wydajnej pracy. Sprzedajemy nasze produkty w ponad 70 krajach. Każdego dnia lekami Krka leczonych jest ponad 100 milionów ludzi.

ROZWÓJ PRACOWNIKÓW

Razvijamo-kadre_c1800x1050

W Krka pracownicy mogą doskonalić swoje umiejętności w różnych obszarach – przywództwo i zarządzanie, rozwój osobisty, jakość, języki obce itp.

Szczególną uwagę przywiązujemy do dostrzegania drzemiących w pracownikach talentów – systematycznie planujemy rozwój pracowników zarówno w wybranej przez nich dziedzinie zawodowej, jak i pod kątem potencjału przywódczego. Pracownikom o wysokim potencjale powierza się ambitne projekty i angażuje się w wewnętrzne programy szkoleniowe Krka, takie jak Międzynarodowa Szkoła Liderów, programy szkoleniowe dla zespołów oraz różne akademie dla menedżerów ds. marketingu. Uzupełnieniem programów jest coaching i action learning, które dodatkowo przyczyniają się do rozwoju menedżerów i pracowników.

Krka opracowała własny proces międzynarodowego mentoringu, który obejmuje pracowników na różnych etapach ich kariery.

STALE POPRAWIAMY NASZ KLIMAT ORGANIZACYJNY

Izboljsujemo-klimo_c1800x1050

Wśród naszych pracowników budujemy świadomość, iż odgrywają oni niezmiernie istotną rolę w kształtowaniu środowiska pracy i klimatu organizacyjnego, przyczyniając się tym samym do wyników biznesowych.

Wszyscy zatrudnieni w Krka i jej spółkach zależnych przestrzegają zasad etycznych, dobrych praktyk biznesowych i standardów określonych w Kodeksie Etyki Krka. Dbamy o to, aby wszyscy dostawcy i inni partnerzy biznesowi, a także partnerzy naszych spółek zależnych znali te standardy i w pełni ich przestrzegali, współpracując z Krka.

Regularnie oceniamy klimat organizacyjny firmy, aby dowiedzieć się, co nasi pracownicy myślą o swojej pracy. Analizy ustaleń są przydatne do przygotowania ulepszeń, które przyczyniają się do tworzenia wydajnego i kreatywnego środowiska.

DOCENIAMY I NAGRADZAMY ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW

A KZ 3_c1800x1050

Cenimy i nagradzamy wkład tych pracowników, którzy wyróżniają się wynikami, współpracą i innowacyjnością oraz wykazują się wzorową etyką pracy.

Wyróżniamy i nagradzamy najlepszych pracowników i menedżerów na poziomie każdej jednostki organizacyjnej i całej Grupy Krka, najlepszych pracowników działów marketingu i sprzedaży oraz najlepszych pracowników w obszarze rejestracji leków. Krka od dziesięcioleci przyznaje nagrody za staż pracy i nagrody specjalne dla wybitnych pracowników.

DO ROZWOJU I PRODUKCJI NASZYCH LEKÓW WYKORZYSTUJEMY NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Vrhunska-tehnologija_c1640x920

Zaufanie do leków Krka zaczyna się w naszych laboratoriach rozwojowych i zakładach produkcyjnych.

Nasz pionowo zintegrowany model biznesowy pozwala nam na wykorzystanie szerokiego know-how, kreatywności i innowacyjności we wszystkich obszarach naszej działalności, zapewniając nam dogłębną wiedzę na temat naszych produktów i kontrolę ich jakości.

Analizujemy rozwój branży, rozwijamy i wymieniamy know-how w zakresie substancji czynnych, postaci farmaceutycznych i nowoczesnych metod analitycznych, inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt, wykorzystujemy zaawansowaną technologię, wytwarzamy produkty w nowoczesnych zakładach produkcyjnych, starannie planujemy naszą działalność badawczą i postępujemy zgodnie z dobrze zaprojektowaną strategią rejestracji.

PRODUKUJEMY WYSOKIEJ JAKOŚCI, BEZPIECZNE I SKUTECZNE LEKI

Kakovost-H1_c1640x920

Nasze produkty i usługi cieszą się uznaniem we wszystkich zakątkach świata ze względu na wysokie standardy jakości.

Najbardziej cenimy pozytywne reakcje pacjentów, lekarzy, farmaceutów i organów regulacyjnych.

Widzimy znaczenie jakości, dlatego monitorujemy ją przez cały cykl życia produktu; dbamy o to, aby jakość była częścią wszystkich faz badań i rozwoju aż do momentu, gdy produkt przechodzi ostateczną kontrolę przed wprowadzeniem na rynek.

JESTEŚMY FIRMĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE

TR10SI-trajnostni-razvoj-druzbena-odgovornost-main-Krka-dobrodelnost-prostovoljstvo-D-c2700x1300

Jesteśmy świadomi, że dla osiągnięcia dobrych wyników biznesowych ważna jest również poprawa jakości życia mieszkańców krajów, w których działa Krka. Jako firma odpowiedzialna społecznie korzystamy z wielu różnych dróg umożliwiających realizację naszej misji – prowadzenia zdrowego trybu życia. Wspieramy projekty związane ze zdrowiem i jakością życia. Jesteśmy partnerem w obszarze sportu, kultury, opieki zdrowotnej, nauki, edukacji, działań humanitarnych oraz przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego zgodnie z ustalonymi kryteriami.

Zapewniamy odpowiednie stanowiska pracy dla osób niepełnosprawnych, staramy się skracać czas zwolnień lekarskich, zapewniamy doradztwo i pomoc pracownikom mającym problemy zdrowotne.

Przeglądaj dalej

Multiparty banner 1

OBSZARY PRACY

W Krka chcemy słuchać różnych ekspertów. Zostań częścią naszego oddanego zespołu.

WIĘCEJ

DOŁĄCZ DO NAS

Aktualne oferty pracy

WIĘCEJ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Możemy uważać się za odnoszących sukcesy tylko wtedy, gdy nasza działalność ma pozytywny wpływ na środowisko i społeczność.

WIĘCEJ