Sprzedaż

Sprzedaż jest jednym z kluczowych obszarów działalności Grupy Krka. Przedstawiciele medyczni w dziale marketingu napędzają popyt na produkty Krka na różnych rynkach, natomiast osoby pracujące w dziale sprzedaży dbają o realizację celów sprzedażowych.

Z46SI-zaposlitev-podrocje-dela-prodaja-Krka-prodaja-c1640x920-M21

Zapewniamy dystrybucję produktów i optymalne wyniki sprzedaży w oparciu o zapotrzebowanie rynku. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia, dystrybuujemy produkty, spotykamy się z klientami, dokonujemy transakcji i negocjujemy kontrakty oraz dbamy o to, aby w firmie nigdy nie zabrakło produktów przeznaczonych do sprzedaży. Nadzorujemy cały proces sprzedaży, monitorujemy płatności i zaległości klientów.

PONAD 50 MILIONÓW PACJENTÓW LECZONYCH JEST LEKAMI KRKA KAŻDEGO DNIA.

Należymy do czołowych producentów leków generycznych na świecie. W ciągu prawie 70 lat staliśmy się grupą, która oprócz spółki-matki w Słowenii obejmuje także kilka spółek zależnych i przedstawicielstw w ponad 45 krajach. Sprzedajemy nasze produkty na ponad 70 rynkach.

Dowiedz się więcej o sprzedaży bezpośrednio od pracowników Krka

ERIKA NADLUČNIK

ERIKA NADLUČNIK


Jeśli jesteś dynamiczny i zorientowany na cel, motywowany wyzwaniami rynku globalnego, to nasz dział sprzedaży jest właściwym miejscem dla Ciebie.

Więcej

Przeglądaj dalej

Multiparty banner 1

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W KRKA?

Stoimy ramię w ramię, aby wspierać środowisko zbudowane na wzajemnym zaufaniu, szacunku, współpracy i nieustannej edukacji.

Więcej

DOŁĄCZ DO NAS

Aktualne oferty pracy

Więcej

OBECNOŚĆ MIĘDZYNARODOWA

Nasze produkty dostępne są na całym świecie.

Więcej