Współpracujemy z lekarzami, farmaceutami i pracownikami ochrony zdrowia na całym świecie. Jesteśmy po to, aby dostarczać Państwu produkty na najczęstsze schorzenia oraz dzielić się z Państwem naszą wiedzą i eksperckimi poradami. Największą zaletą naszych leków jest ich jakość, bezpieczeństwo i udowodniona skuteczność kliniczna. Sami opracowujemy, testujemy, produkujemy i dystrybuujemy nasze leki, zapewniając pacjentom na całym świecie równe szanse leczenia. Jesteśmy wiarygodnym, europejskim partnerem .

Klinično preizkušeno

POTWIERDZONE KLINICZNIE


Jesteśmy jedną z nielicznych generycznych firm farmaceutycznych, które poza badaniami wymaganymi do uzyskania pozwolenia na dopuszczenie do obrotu wspierają porejestracyjne badania kliniczne. Badanie te dają obiektywną ocenę skuteczności i bezpieczeństwa leków, a także kompleksowy wgląd w samo leczenie, co z kolei pozwala skuteczniej uporać się z problemami pacjentów.

WIĘCEJ
Znanost in tehnologija

NAUKA I TECHNOLOGIA


Zaufanie do leków Krka zaczyna się w naszych laboratoriach rozwojowych i zakładach produkcyjnych. Jakość postrzegamy jako wartość, do której wszyscy pracownicy Krka dążą na każdym kroku, ponieważ tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla Twoich pacjentów. Informacje, które od Państwa otrzymujemy, są dowodem na to, że nasze produkty i usługi cieszą się uznaniem na całym świecie właśnie ze względu na najwyższe standardy jakości.

WIĘCEJ
JAKOŚĆ

JAKOŚĆ


Jakość jest dla Krka wartością, do której dążą wszyscy pracownicy.

WIĘCEJ
W TROSCE O ZDROWIE

W TROSCE O ZDROWIE


Tutaj znaleźć można przydatne artykuły, które ułatwią Państwu pracę i komunikację z pacjentami. Można je udostępnić pacjentom, aby lepiej rozumieli swój stan zdrowia.

WIĘCEJ

Przeglądaj dalej

Multiparty banner 1

O NAS

Nieustannie umacniamy naszą pozycję jako jednej z wiodących firm produkujących leki generyczne na świecie.

WIĘCEJ

DZIAŁALNOŚĆ MIĘDZYNARODOWA

Nasze produkty są dostępne na całym świecie.

WIĘCEJ

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wspieramy projekty związane ze zdrowiem i jakością życia.

WIĘCEJ