Polityka prywatności
a rekrutacja pracowników

Witamy na stronie kariery w Krka.

Kiedy tworzysz profil użytkownika i wprowadzasz swoje dane do naszej bazy danych osób poszukujących pracy lub gdy ubiegasz się o pracę w Krka w Słowenii lub w którejkolwiek z naszych spółek zależnych na całym świecie, przekazujesz nam niektóre ze swoich danych osobowych. Chcemy wyjaśnić, w jaki sposób zbieramy, wykorzystujemy, przetwarzamy, przechowujemy i ujawniamy dane osobowe.

Jakie dane osobowe przetwarzamy?

Tworząc profil użytkownika na naszej stronie internetowej, ujawniasz nam swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Po aktywowaniu profilu użytkownika możesz dodać swoje zdjęcie i adres. 

Jeśli wypełniasz formularz podania o pracę lub wprowadzasz swoje dane do naszej bazy danych osób poszukujących pracy, ujawniasz nam jeszcze więcej informacji o sobie (oprócz pełnego imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu): adres zamieszkania, CV, formalne wykształcenie, doświadczenie zawodowe, inne umiejętności i kompetencje, zdjęcie i inne dane osobowe.

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Wszelkie dane osobowe uzyskane z Twojego profilu użytkownika i naszej bazy danych osób poszukujących pracy są przetwarzane, ponieważ wyraziłeś na to zgodę. Dane osobowe z wypełnionego przez Ciebie formularza aplikacyjnego są przetwarzane, ponieważ jest to niezbędne do zawarcia umowy o pracę. 

Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie i zażądać anonimizacji swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem recruitment.dataprotection@krka.biz.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu utworzenia Twojego profilu użytkownika, włączenia Cię w proces rekrutacji Krka, informowania Cię o wolnych miejscach pracy, wydarzeniach rekrutacyjnych oraz interesujących nowych i różnych formach współpracy, wysyłania powiadomień o ofertach pracy oraz zawierania umowy o pracę, jeśli podanie o pracę zostanie pomyślnie rozpatrzone.

Gdzie są przechowywane Twoje dane osobowe?

Wszelkie dane osobowe, które nam przekazujesz, są przechowywane przez nasz kontraktowy podmiot przetwarzający dane Cornerstone OnDemand Europe Limited, 4 Coleman Street, London, EC2R 5AR, Wielka Brytania, w Unii Europejskiej, na mocy umowy o przetwarzaniu danych osobowych zawartej zgodnie z unijnymi przepisami o ochronie danych osobowych, tj. ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO). 


Jak długo przechowywane są Twoje dane osobowe?

Dane osobowe z Twojego profilu użytkownika (np. imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, miasto, kraj, zdjęcie) są przechowywane przez 24 miesiące od daty ich utworzenia lub od dnia ostatniego użycia, w zależności od tego, co nastąpi później. Przed upływem tego okresu otrzymasz wiadomość e-mail o automatycznej anonimizacji Twoich danych, chyba że odnowisz zgodę – będziesz miał również taką możliwość. 

Dane osobowe podane podczas wypełniania formularza podania o pracę lub wprowadzone do naszej bazy danych osób poszukujących pracy (np. CV, inne dokumenty i informacje) oraz wszelkie dane wygenerowane podczas procesu rekrutacji (np. rozmowa kwalifikacyjna, test umiejętności, ocena kompetencji, wymieniane wiadomości e-mail, komentarze) będą przechowywane przez 24 miesiące od daty wyboru wybranego kandydata do pracy. Następnie dane te są automatycznie i trwale usuwane.

Kto może uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych i z nich korzystać?

Tylko pracownicy Krka, którzy są zaangażowani w proces rekrutacji i selekcji (np. pracownicy HR, szefowie komórek organizacyjnych, w których praca będzie wykonywana i ich przełożeni, pracownicy IT, którzy mają dostęp związany z wykonywaniem swojej pracy) mają dostęp do Twoich danych osobowych. 

Pracownicy HR w Krka i jej globalnych oddziałach mogą wykorzystywać Twoje dane osobowe, aby powiadomić Cię o odpowiednich ofertach pracy. Twoje dane osobowe nie będą ujawniane żadnej innej firmie ani eksportowane do państw trzecich bez odpowiedniej podstawy prawnej. 

W jaki sposób możesz skorzystać z prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych?

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je poprawić, możesz to zrobić w dowolnym momencie w swoim profilu użytkownika. W celu usunięcia, sprzeciwu i ograniczenia przetwarzania i przekazywania danych skontaktuj się z nami pod adresemrecruitment.dataprotection@krka.biz.

Jeśli masz dalsze pytania dotyczące swoich danych osobowych, możesz przesłać je do Inspektora Ochrony Danych Krka pod adresem dataprotection.officer.pl@krka.biz.

Jeśli uważasz, że przetwarzanie przez nas danych narusza obowiązujące prawo, masz prawo złożyć skargę do organu nadzorczego.

Kto jest odpowiedzialny za Twoje dane osobowe?

Krka i jej podmioty stowarzyszone zapewniają ochronę danych osobowych, w tym ochronę przed niezgodnym z prawem przetwarzaniem i utratą, zgodnie z obowiązującym prawem. Podmiot stowarzyszony Krka, do którego aplikujesz, jest administratorem danych i jest odpowiedzialny za Twoje dane osobowe. Jeśli po prostu utworzyłeś profil użytkownika lub zarejestrowałeś się w naszej bazie danych osób poszukujących pracy, administratorem Twoich danych osobowych jest Krka, tovarna zdravil, d. d., Novo mesto, Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto, Słowenia.

Co możesz zrobić, jeśli nie zgadzasz się na warunki prywatności Krka dotyczące rekrutacji?

Jeśli nie zgadzasz się na warunki prywatności Krka dotyczące rekrutacji, nie będziesz mógł utworzyć profilu użytkownika i ubiegać się o pracę ani zostać włączonym do naszej bazy danych osób poszukujących pracy. Należy pamiętać, że Krka i jej podmioty stowarzyszone ściśle przestrzegają ochrony danych osobowych. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu ubiegania się o pracę w Krka i jej spółkach stowarzyszonych, które możesz podać w swojej aplikacji. Rozważ to i wróć na stronę aplikacji, aby ponownie ubiegać się o wolne stanowisko.