Dlaczego warto pracować w Krka?

Sukces firmy Krka opiera się na zaangażowaniu i wiedzy naszych pracowników. Poszukujemy dynamicznych, aktywnych i odpowiedzialnych pracowników, którzy wykazują pozytywne nastawienie w celu budowania kultury organizacyjnej o charakterze międzynarodowym.

1. Sukces, innowacyjność, jakość

Słowa, które opisują KRKA-POLSKA, część grupy Krka. Jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów i innowacyjnego podejścia, które pozwoliły nam odnieść sukces i rozwijać się na polskim rynku od ponad 40 lat. W naszych zakładach w Polsce, Niemczech, Słowenii, Chorwacji i Rosji stosujemy nowoczesne technologie i najwyższe standardów pracy.
Pracując w międzynarodowym środowisku doceniamy ciężką pracę, wkład każdej osoby i oferujemy możliwość rozwoju kariery.

2. Wiedza i rozwój

Stale inwestujemy w wiedzę, rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników. Nasz zespół trenerów wewnętrznych prowadzi kompleksowe szkolenia zapewniając możliwości rozwoju dla naszych pracowników. 
Naszą intencją jest aby nasi pracownicy mogli podjąć się bardziej odpowiedzialnych i ambitnych zadań i mogli rozwijać się zawodowo jako menadżerowie, liderzy zespołów lub eksperci. Ponad 80 % pracowników wśród naszej kadry zarządzającej, to osoby, które zaczęły pracować w firmie jako członkowie zespołu. Kluczem do ich sukcesu była ciężka praca, postawa i osiągane pozytywne wyniki pracy przy profesjonalnym i kompleksowym wsparciu ze strony firmy.

Nagradzanie najlepszych 3. Nagradzanie najlepszych

Corocznie przyznajemy nagrody firmy KRKA-POLSKA, wybierając najlepszych pracowników i najlepszych menedżerów. Cenimy także lojalność naszych pracowników przyznając nagrody jubileuszowe. Wielu z naszych kolegów jest z nami od ponad 15, a nawet 20 lat i przyczyniając się do współtworzenia sukcesu firmy.

Komunikacja 4. Komunikacja

Dobra komunikacja jest dla nas ważna. Mamy gwarancję szybkiego przepływu informacji z sieci intranet i budujemy kulturę komunikacji poprzez cyklicznie wydawaną gazetę korporacyjną PULS. Pracownicy są informowani o wszelkich nowościach i wydarzeniach firmowych.

5. Warunki

Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wyposażamy naszych pracowników we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. Nasi pracownicy otrzymują opiekę medyczną oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia medycznego dla członków ich rodzin, jak również opcję dobrowolnego ubezpieczenia na życie i NNW (NNW). W ramach naszej misji- "Żyj zdrowym życiem", dofinansowujemy pakiet sportowo-rekreacyjny naszym pracownikom.

Odpowiedzialność społeczna 6. Odpowiedzialność społeczna

Ochrona i dbałość o środowisko jest częścią codziennego życia biznesowego w Krka. Używamy wysokiej technologii produkcji w naszym zakładzie, segregujemy odpady i korzystamy odpowiedzialne z zasobów naturalnych, takich jak woda, energia. Dodatkowo uczestniczymy w kampaniach społecznych takich jak honorowe oddawanie krwi. Dzięki temu wszystkiemu staramy się zapewnić lepsze życie dla naszych pracowników, a także ogółu społeczności.