Misja, wizja i wartości

Misja i wizja

Misja

Żyć zdrowym życiem

Naszym podstawowym zadaniem jest sprawianie, aby ludzie mogli prowadzić zdrowe i jak najlepsze życie. Efekt ten uzyskujemy dzięki szerokiej gamie naszych produktów i usług, takich jak: leki na receptę, produkty dostępne bez recepty, produkty kosmetyczne, leki weterynaryjne dla zwierząt, a także oferowane przez nas usługi uzdrowiskowe, inwestycje społeczne i pro-ekologiczne oraz sponsoring.

Wizja

Stale umacniamy swoją pozycję wiodącej firmy farmaceutycznej produkującej i dystrybuującej leki generyczne na rynku światowym.

Osiągamy to dzięki umocnieniu długoterminowych relacji biznesowych i ustanowieniu współpracy w zakresie rozwoju, dostarczania produktu oraz marketingu.

Wartości

Szybkość i elastyczność

Nasza wiedza, zdolności i możliwości innowacji, nasza wydajność i pomysłowość sprawiają, że jesteśmy szybcy. Nie tylko w sprzedaży, ale również w odkrywaniu nowych potrzeb rynków. Możemy tego dokonać poprzez skuteczne skrócenie procesu rozwoju, szybką rejestrację dokumentacji i zharmonizowaną produkcję oraz dystrybucję.

Poprzez szybkie reagowanie i zdolności adaptacyjne pokonujemy przeszkody, które spotykamy na naszej drodze. Dajemy sobie radę z każdym wyzwaniem, niezależnie od rozmiaru i miejsca projektu. Stosując elastyczne rozwiązania, upewniamy naszych partnerów w tym, że mogą na nas polegać.

Partnerstwo i zaufanie

Krka pomaga w tworzeniu dobrych relacji. Zależy nam na stosunkach opartych na zaufaniu do naszych partnerów, klientów, dostawców, właścicieli i wszystkich, którzy są w naszym otoczeniu. Tylko dobre i otwarte relacje mogą pomóc nam w osiągnięciu sukcesu jak i spełnieniu naszej podstawowej misji

Kreatywność i wydajność

Jedynym sposobem osiągnięcia najlepszych wyników jest stworzenie atmosfery, która motywuje naszych pracowników do tego, aby byli pomysłowi i kreatywni. Dlatego też zachęcamy nasz zespół do otwartego wyrażania swoich pomysłów, a jeśli te pomysły są dobre dla firmy, zachęcamy do ich realizacji. Razem szukamy sposobów, aby zadowolić naszych klientów. Swoje zadania spełniamy najlepiej jak potrafimy. Zależy nam, aby wykonywać je w jak najlepszy i najbardziej oszczędny czasowo sposób.