31. 1. 2024

Doskonałość to nasz nawyk

Przeczytasz w 1 min.

Specjalistyczne instytucje od lat przeprowadzają w Słowenii tzw. badania doskonałości biznesowej. W tym roku, po raz piąty z rzędu, Krka uzyskała wysokie noty i zajęła pierwsze miejsce wśród 54 ocenianych przedsiębiorstw. Utrzymaliśmy wiodącą pozycję wśród słoweńskich firm i to zarówno w ocenie społeczności świata biznesu, jak i opinii publicznej.

excellence na www

Wysokie noty uzyskane przez Krka we wszystkich objętych oceną obszarach świadczą o pozytywnym wizerunku firmy. Ocenie poddano kilka wskaźników: rozpoznawalność, sukces biznesowy, reputacja i odpowiedzialność społeczna. Uzyskane w roku 2023 noty osiągnęły poziom znacznie powyżej słoweńskiej średniej, co potwierdza, że w społeczności biznesowej i pośród opinii publicznej Krka jest postrzegana jako bardzo znana, odnosząca sukcesy, renomowana i zorientowana na zrównoważony rozwój firma.

Jože Colarič w czołówce dyrektorów

W tegorocznym badaniu, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny, Jože Colarič, uzyskał pod względem rozpoznawalności jeszcze lepszy wynik niż rok wcześniej. Oceniono go bardzo dobrze w wielu obszarach i został sklasyfikowany w czołówce dyrektorów zarówno przez środowisko biznesowe, jak i opinię publiczną. Jego reputacja ma również znaczący wpływ na reputację całej firmy Krka.